Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szukaj

Dokumenty Fundacji

Poniżej możesz pobrać najważniejsze dokumenty związane z fundacją:
 

Gala Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka

W poniedziałek 22 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. W Urzędzie Dzielnicy Bielany odbyła się uroczysta Gala z tej okazji, połączona z wręczeniem nagród w IV Ogólnopolskim Konkursie plastycznym (edycja kaszubska). Współorganizatorem konkursu jest firma ASTRA S.A, a partnerem Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
Życzenia Babciom i Dziadkom z okazji ich święta złożył m.in. wiceprezydent m.st. Warszawy - Włodzimierz Paszyński.
Galę, już tradycyjnie, prowadzili Zofia Czernicka, Michał Olszański i Conrado Moreno. 
Rolę Honorowej Babci tegorocznej edycji pełniła pisarka Katarzyna Grochola, a rolę Honorowego Dziadka aktor Olgierd Łukaszewicz. W uroczystości uczestniczyli również Honorowe Babcie i Honorowi Dziadkowie z poprzednich edycji programu: Magdalena Zawadzka, Halina Rowicka, Krzysztof Kalczyński, Janusz Tylman, Stefan Friedmann oraz przyjaciele Fundacji: Jakub Porada, Joanna Stefańska-Matraszek. Na widowni zasiedli również m.in. Andrzej Strejlau i prof. Bibianna Mossakowska, Jerzy Żelichowski, Zofia Olejniczak, Joanna Rolewska, Szymon Kowalczyk, Krystyna Żebrowska, Jacek Bączkowski, Krzysztof Zieliński, Maria Stachurska

Miło było nam gościć dzieci i młodzież z różnych części Polski – laureatów i wyróżnionych w konkursie oraz delegacje z zaprzyjaźnionych szkół - m.in. z Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie, dzieci i nauczycieli z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkinii Górnej, a także reprezentację Rydzyńskiego Ośrodka Kultury z p. Jerzym Koprasem. 

Laureaci i wyróżnieni otrzymali cenne nagrody – sprzęt elektroniczny ufundowany przez firmę Targban. Nagrodą za zajęcie I miejsca był wyjazd na Wakacje z pasją (8-21 lipca 2018r), organizowane przez Fundację w Zakopanem. Nagrody główne ufundowała Krystyna Pitoń – Krauzowicz – właścicielka Obiektów Rekreacyjno-Wypoczynkowych Api w Zakopanem, oraz Fundacja Żyj z pasją.

Podczas uroczystości zostały również wręczone statuetki „Człowiek z pasją” i „Firma  z pasją”, które Fundacja przyznaje osobom i organizacjom nieprzeciętnym, ludziom o otwartych sercach i umysłach, których życiem rządzi pasja i którzy swoją pasją potrafią zarazić innych.
W tym roku wyróżnienie Firma z pasją przyznano firmie Nosalowy Dwój Resort&SPA, a Człowiekiem z pasją została Karina Królak. Gratulujemy! Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami!  
Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni wysłuchali koncertu w wykonaniu Artema Furmana. 


Sponsorami Gali były Firmy:

Targban Spółka z o.o.
Sokołów  S.A.
Columna Medica
Bakoma Spółka z o.o.
BYŚ, Wojciech Byśkiniewicz
API Ośrodek Rekreacyjno -Wypoczynkowy 
RIM Kowalczyk Spółka Jawna
Ergo International Spółka z o.o.
Firma Księgarska Olesiejuk 
"Goździk. Kwiaty doniczkowe" Grzegorz Goździewski
PTH Lotmar Marek Mozdrzewski
Green Sense
Zakład Zielarski „Kawon – Hurt” Nowak sp. j.
Johannes Willemse 
Art-Film Studio 
Groupe SEB Polska Sp.z o.o.


BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!


Sponsorzy i partnerzy