Wisła-wpływam !- konkurs plastyczny

Fundacja Żyj z pasją oraz Dzielnica Bielany m.st. Warszawy zapraszają dzieci i młodzież z Bielan, w wieku 6-16 lat, do wzięcia udziału w czwartej edycji konkursu plastycznego „Bądź EKO na Bielanach” pod hasłem „Wisła-wpływam!”. Na prace czekamy do 8 maja 2017 r.

Zadaniem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej ilustrującej hasło „Wisła-wpływam!”, która ma promować szeroko pojętą tematykę Wisły, jej naturalne i historyczno-kulturowe dziedzictwo oraz podkreślać poczucie odpowiedzialności za rzekę. Czwarta edycja konkursu nawiązuje do ogólnopolskich obchodów Roku Rzeki Wisły.
Cel konkursu to rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej dzieci i młodzieży, zachęcanie do działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego Wisły z uwzględnieniem aktywności człowieka na rzece. Konkurs ma za zadanie podkreślenie znaczenia Wisły dla przyrody, historii, kultury, gospodarki Warszawy i Polski.
Nagrodą dla laureatów jest pobyt na „Wakacjach z pasją” (9-22 lipca 2017r), organizowanych przez Fundacją żyj z pasją w Zakopanem.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas jednej z największych dzielnicowych imprez plenerowych latem br. Wystawa prac laureatów i wyróżnionych planowana jest na jesień br. w bielańskim ratuszu.

Do pobrania:
regulamin konkursu,