Robert Bernatowicz - Wakacje z pasją

Zawód DZIENNIKARZ  - Robert Bernatowicz na Wakacjach z pasją.
Jaki napis jest umieszczony na gazdówce? Ile leżaków znajduje się w piaskownicy? Jakiego koloru są moje okulary? - tego typu pytania dla uczestników Wakacji z pasją przygotował Robert Bernatowicz - dziennikarz radiowy, obecnie telewizyjny - Polsat News, a także założyciel Fundacji Nautilus. Test przeprowadzony przez pana Roberta wywołał spore zamieszanie. Nikt nie spodziewał się, że odpowiedzi do tak prostych pytań będą już o wiele trudniejsze. To ćwiczenie uświadomiło nam, że spostrzegawczość  to jedna z cech, która powinna charakteryzować dobrego dziennikarza. Ponadto pan Robert tłumaczył, jak należy organizować sobie czas, jak wyznaczać cele i konsekwentnie je realizować. Najwięcej zainteresowania jednak wzbudziły opowieści o wielkiej pasji pana Roberta - UFO i Fundacji  Nautilus - organizacji badającej zjawiska niewyjaśnione.
To było dla nas niezwykłe spotkanie.
Bardzo serdecznie dziękujemy Robertowi Bernatowiczowi, że odwiedził nas w Zakopanem!