Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szukaj

Dokumenty Fundacji

Poniżej możesz pobrać najważniejsze dokumenty związane z fundacją:
 

Wyniki konkursu - Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka - edycja kurpiowska

W dniu 11.01.2017r. w biurze Fundacji Żyj z pasją zebrała się Komisja Konkursowa III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka” EDYCJA KURPIOWSKA
W skład Komisji weszli:     
Przewodnicząca:
Dorota Suchecka – absolwentka SN w Warszawie, kierunek plastyka - dyplom "Projektowanie graficzne". Od 1993 r. czynny nauczyciel i opiekun Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej nr 264 w Warszawie oraz instruktor w Ognisku Pracy Pozaszkolnej przy SP 264, gdzie prowadzi zajęcia z uzdolnioną i twórczą młodzieżą. 
Członkowie:
Elżbieta Lasocka – fundator i wiceprezes Fundacji Żyj z pasją. Od zawsze związana z pracą na rzecz dzieci i młodzieży – pomysłodawczyni i realizatorka wielu programów rozwijających talenty młodych ludzi. 
Karina Królak – plastyczka, projektantka biżuterii, tworzy akcesoria i oryginalne dodatki. Pracuje jako charakteryzatorka filmowa w Polsce i Danii. Znalazła się w gronie pięciu polskich projektantów zaproszonych przez firmę Swarovski do zaprojektowania biżuterii wyznaczającej światowe trendy. W 2013 roku odbył się indywidualny pokaz biżuterii artystki w ramach Tygodnia Kultury Polskiej w Hawanie. Dariusz Piwowarski – członek Rady Fundacji Żyj z pasją. Autor i realizator projektów artystycznych. 
Karolina Ładyżyńska-Skrzypek – ukończyła studia magisterskie na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW, studia podyplomowe “Florystyka – Sztuka Układania Kwiatów”. Posiada tytuł Mistrza Florystyki, uprawnienia Międzynarodowego Sędziego Sztuki Florystycznej FLORINT, kurs pedagogiczny nauczyciela praktycznej nauki zawodu. Wieloletnie doświadczenie w pracy, w tym prowadzenie warsztatów dla młodzieży i dorosłych (m.in. Wielkanoc, Boże Narodzenie).
Zofia Czernicka - dziennikarka, osobowość telewizyjna TVP, prezenterka telewizyjna i konferansjerka. Jest również autorką wielu filmów dokumentalnych, reportaży i programów telewizyjnych (m.in. Antena, Świat kobiet, Studio Lato, Mój dekalog). W roku 2000 obchodziła 20-lecie pracy zawodowej w TVP. W roku 2014 pełniła rolę Honorowej Babci programu Kwiaty dla Babci i Dziadka. Jest Kawalerem Orderu Uśmiechu.

Na konkurs wpłynęło ogółem 402 prace

W kategorii wiekowej 6- 12 lat - 320 prac.

W kategorii wiekowej 13-16 lat – 82 prace.  
Wyniki konkursu

Komisja Konkursowa wyłoniła następujących laureatów i wyróżnionych:

KATEGORIA WIEKOWA 6- 12 LAT

I miejsce: Weronika Barczyk, 8 lat, Szalowa
II miejsce: Lena Zuzga, 7 lat, Łomża
III miejsce: Julia Smoła 12, lat, Rydzyna

Wyróżnienia:
Anna Krynica, 12 lat, Łomża
Maja Chazan, 11 lat, Siedlce
Sylwia Kuroczycka, 9 lat, Warszawa

KATEGORIA WIEKOWA 13 - 16 LAT

I miejsce: Emilia Kudarewko, 15 lat, Iłów
II miejsce: Aleksandra Łoś, 16 lat, Rydzyna
III miejsce: Natalia Dziudzik, 13 lat, Wrocław

WYRÓŻNIENIA:
Tatiana Harasym, 15 lat, Warszawa
Oliwia Mól, Szalowa
Aleksandra Kiełb, Żagań

Komisja postanowiła przyznać wyróżnienia specjalne:
Krzysztof Miśkowicz, Nowy Targ
Piotr Nakielski, Chełm

Zwycięzcom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Warszawy !

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla Laureatów i Wyróżnionych odbędzie się podczas Gali "Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka" w dniu 23.01.2017 roku w Urzędzie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.
 
Oto nagrodzone dzieła: 

Sponsorzy i partnerzy