Halina Rowicka, Krzysztof Kalczyński - Wakacje z pasją

Warsztaty aktorskie - Halina Rowicka, Krzysztof Kalczyński​ - Wakacje z pasją

„Halo, halo! Tutaj ptasie radio w artystycznym gaju,
Nadajemy audycję z górskiego kraju.
Proszę, niech każdy nastawi aparat,
Aby wysłuchać aktorskich porad.”

O tym, jak pracować z własnym ciałem, głosem i emocjami, przekonywali nas na warsztatach aktorskich Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński - wybitni aktorzy polskiej sceny teatralnej i filmowej.  „Pasie radio”- wiersz Juliana Tuwima okazał się znakomitym tekstem do sprawdzenia tych umiejętności.
Pod czujnym okiem aktorów każdy z uczestników Wakacji z pasją mógł spróbować, czy w przyszłości odnalazłby się na prawdziwej scenie. Zapowiada się nieźle, bo niektórzy  już świetnie sobie z tym radzą. Kto wie, może kiedyś zobaczymy ich deskach teatru lub na dużym ekranie.
Przyszłym aktorom życzymy powodzenia, a pani Halinie i panu Krzysztofowi serdecznie dziękujemy za spotkanie.