Ludzie

FUNDACJĘ Żyj z pasją tworzą ludzie, których życiem rządzi pasja i którzy znając jej ogromną siłę, chcą się nią dzielić. Od wielu już lat z tą naszą pasją i niesłabnącym zaangażowaniem realizujemy różne projekty, głównie w ramach szeroko pojętej edukacji pozaszkolnej.

Podsumowując doświadczenia, które mamy i oglądając owoce naszych działań dojrzeliśmy do tego, by w 2014 roku powołać Fundację, której celem jest tworzenie jak najlepszych warunków dla rozwoju zainteresowań i talentów dzieci, młodzieży i seniorów.

Poprzez swoją działalność chcemy aktywizować, głównie młodych ludzi, do odkrywania pasji, które czynią ich wyjątkowymi, zaszczepiać w nich ciekawość świata i poszerzać horyzonty poznawcze.

Zarząd Fundacji

Fundacją kieruje Zarząd Fundacji w składzie:

Rada Fundacji

Rolę nadzorczo-kontrolną pełni Rada Fundacji, którą tworzą:

• Jolanta Skrzyczewska – przewodnicząca Rady,
  • Karina Królak – członek Rady,
  • Dariusz Piwowarski – członek Rady.

Rada Programowa

Organem opiniodawczo-doradczym Fundacji jest Rada Programowa. Jej Członkowie wspierają i promują cele Fundacji, a także uczestniczą, w miarę możliwości, w jej działaniach. Radę Programową Fundacji tworzą:

• Krzysztof Zanussi  Honorowy Członek Rady Programowej,
  • Maciej Osuch – Przewodniczący Rady Programowej,
  • Andrzej Barabasz,
  • Elżbieta Bury,
  • prof. dr hab. Krystyna Gutkowska,
  • Katarzyna Jacobson,
  • Robert Kudelski,
  • dr Krzysztof Lasocki,
  • Karolina Ładyżyńska-Skrzypek,
  • Conrado Moreno,
  • dr Marcin Niemcewicz,
  • Halina Rowicka,
  • Dorota Suchecka,
  • Janusz Tylman,
  • Agnieszka Wieczorek.

Przyjaciele

Do kręgu naszych Przyjaciół należą m. in.:

Robert Bernatowicz, Magdalena Birula-Białynicka, Michał Bojara, Agnieszka Cegielska, Zofia Czernicka, Anna Dmochowska, Stefan Friedmann, Anna Grzywacz, Krzysztof Kalczyński, Alicja Kalinowska, Andrzej Kalinowski, Anna Kaszewiak, Urszula Kołodziejska, Zbigniew Kozłowski, Bożenna Krajewska, Marcin Krawczyk, Agnieszka Kudelska, Teresa Lipowska, Anna Malczewska, Anna Małcużyńska, Ewa Marciniak, Grażyna Matkowska, Mariola Miklaszewska, Anna Niemcewicz, Cezary Olejniczak, Wojciech Olejniczak, Michał Olszański, Grzegorz Pietruczuk, Anna Pios, Krystyna Pitoń, Anna Popek, Jakub Porada, Agnieszka Rokicka, Hanna Rolof, Anna Roszkowiak, Halina Rowicka, Marzena Siekierzyńska, Barbara Siemion, Anna Sroka-Hryń, Bożena Stegman, Joanna Stefańska-Matraszek, Lucyna Tępczyk, Róża Thun, Krzysztof Włazowski, Małgorzata Wojnarowska, Krzysztof Zieliński, Jerzy Żelichowski, Kamila Żmijewska.

Fundacja na rzecz Rozwoju Inicjatyw Społecznych "Perspektywy", Fundacja Skarbowości, Ostrołęckie Stowarzyszenie Pomocy Szkole, Polski Związek Triathlonu, Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, Projekt Teatr Warszawa, Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu, Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.