Rekomendacje

O naszej Fundacji napisali:

Elżbieta Lasocka

Od zawsze związana z pracą na rzecz dzieci i młodzieży. Najpierw jako opiekun Samorządu szkolnego, potem jako pracownik Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Szkole.

Aktywnie uczestniczyła w procesie integracji Polski z Unią Europejską, współpracując w tym zakresie między innymi z Różą Thun, Krzysztofem Zanussim, Urzędem Komitetu Integracji Europejskiej. Czynnie brała udział oraz inicjowała działania na rzecz rozwijania kontaktów międzynarodowych dzieci i młodzieży (USA, Norwegia, Francja, Dania).

Jest twórcą wielu programów realizowanych w ramach Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Szkole. Najważniejsze z nich to: Letnia szkoła dla ciekawskich, Kwiaty dla Babci i Dziadka, Tradycje i obrzędy polskie – Boże Narodzenie, Wielkanoc.

Współpracuje między innymi z Urzędem Komitetu Integracji Europejskiej, Fundacją R. Schumana, Fundacją Porozumienie bez barier Jolanty Kwaśniewskiej, Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga, Stowarzy-szeniem Promocji Wolontariatu, Fundacją Nasza Ziemia.

Prywatnie

Mówi o sobie, że jest „szczęściarą” ponieważ udało jej się poznać wielu fantastycznych ludzi, których bardzo ceni, podziwia i od których czerpie energię do podejmowania kolejnych wyzwań. Ma wiele pasji: kocha podróże, dobrą muzykę, kwiaty, zwierzęta, dom. Jej oczkiem w głowie jest Marysia – wnuczka, z którą zamierza odkrywać wszystkie tajemnice świata.